Meist

AQ Skin Solutions’i kasvufaktori ravikosmeetikatoodetega seotud teaduse ja avastamise kohta.

Kasvufaktoritest

AQ kasvufaktoritehnoloogia on kõrgetasemeline ja innovatiivne meetod inimese kasvufaktorite tootmiseks ja kasutamiseks ravikosmeetikatoodetes. Kasvufaktorid on rühm spetsialiseerunud ja hapraid valke, mis toimivad keemiliste vahendajatena paljude rakutüüpide vahel. Rakufunktsioonide aktiveerimise jaoks kriitilise tähtsusega kasvufaktoreid leidub inimkehas loomulikult, täpsemalt on neid fibroblastirakkudes. Valikulised kasvufaktorid on olulised rakkude tootmise suurendamisel, rakkude jagunemisel, veresoonte ning kollageeni ja elastiini tootmisel.

Ühendades usaldusväärsed teadusuuringud ja kõrgtehnoloogilised kliinilised kogemused, kasutab AQ kasvufaktorite indutseeritud teraapias (GFIT) sobivate kombinatsioonide ja sobiva kontsentratsiooniga patenteeritud segu.

AQ Skin Solutions Inc on auhinnatud ravikosmeetika ettevõte, mis asub Kalifornias (USA) ja on spetsialiseerunud kasvufaktorite tootmisele.

Meditsiiniliste uuringute käigus on leitud, et kasvufaktorid kiirendavad ja edendavad paranemist, kui neid kasutatakse inimkeha piirkondades, mis on kahjustatud operatsioonide, põletuste, haavade või õnnetuste tagajärjel. Kasu tagav mehhanism on muutuste hõlbustamine rakutasandil, et viia kahjustatud rakud nooremasse olekusse, parandades kahjustatud nahka protsessi kestel. Kasvufaktoritehnoloogia puhul on tõestatud, et see parandab vananeva ja päikese käes kahjustatud naha välimust ning aitab taastada normaalset karvakasvu. Varase kasvufaktoritehnoloogia kosmeetikapatendid anti esmakordselt välja 1994. aastal.

2001. aastal esitati ühingule Society of Investigative Dermatology kaks sõltumatut topeltpimedat uuringut, kus testiti paikselt kasutatavaid seerumeid, mis sisaldasid kas looduslikke või biotehnoloogilisi kasvufaktoreid. Tulemused olid üllatavad: kui kasvufaktoreid kanti nahale kaks korda päevas neli kuni kuus nädalat, andsid mõlemad seerumitüübid paremaid tulemusi kui Botox! Iga uuring näitas kollageeni, hüaluroonhappe, elastiini, fibroblastide ja epidermise paksuse olulist suurenemist.

Enim auhinnatud ravikosmeetikasari

AQ tipptasemel nahahooldus ja teraapia on ülemaailmselt tunnustatud CityBeat News Spectrum’i, My Face My Body ja The Aesthetic Industry auhindadega. AQ Skin Solutions on pälvinud tunnustust kui kõrgeima kliendirahuloluga toode, parim nahka pinguldav hooldus, parim vananemisvastane toode, parim kasvufaktori seerum jne.

Auhinna „CityBeat News SPECTRUM Awards“ võitja

Kategooria „Suurim kliendirahulolu“

kolmekordne järjestikune võitja aastatel 2017, 2016 ja 2015

Kategooria „Austraalia 2016 parim nahka pinguldav hooldus“ võitja – AQ Recovery Serum ja kasvufaktorite indutseeritud teraapia (GFIT)

Auhinna „THE Aesthetic Industry Awards 2016“ võitja

Kategooria „Parim juukseid taastav toode“ võitja

AQ Skin Solutions – Advanced Hair Complex +

Auhinna „ My Face my Body Awards 2016“ võitja USA, Austraalia ja Suurbritannia arvestuses

Kategooria „USA 2016 parim vananemisvastane toode“ võitja – AQ Active Serum

Kategooria „Suurbritannia 2016 parim professionaalne nahahooldussari“ võitja – AQ Skin Solutions Cosmeceuticals

Auhinna „Truth in Aging Awards 2014“ võitja

Kategooria „Truth In Aging’i lugejate lemmik“ võitja

AQ Skin Solutions – Eye Serum

Auhind „Truth in Aging Awards 2013“

Võitja kategoorias „Parim silmakreem-seerum“

AQ Skin Solutions Eye Serum

Auhinna „Truth in Aging Awards 2012“ võitja

Kategooria „Parim silmakreem-seerum“ võitja

AQ Skin Solutions – Eye Serum

Auhind „Aesthetic Awards 2012“

Kategooria „Aasta hooldus“ finalist

AQ Skin Solutions – Dermastamp

Auhinna „Truth in Aging Awards 2012“ võitja

Võitja kategoorias „Viis parimat kasvufaktoriga seerumit“

AQ Skin Solutions – Active Serum

Dr. Ahmed Al-Qahtani, Ph.D

Dr Ahmed Al-Qahtani (Ph.D) sai innustust AQ Skin Solutions’i loomiseks oma ulatuslikust tööst kasvufaktorite meditsiinilisel kasutamisel haavatud kudede parandamise ja kunstlike nahasiirikute loomise eesmärgil.

Ta kasutas oma teadmisi ja kogemusi kasvufaktori biotehnoloogia valdkonnas, et välja töötada kõrgeima kvaliteediga kasvufaktorite tootmise protsess, mis sisaldab ainult neid kasvufaktoreid, mis on määratletud kõige tõhusamatena naha ja juuste välimuse parandamisel, vajalikes täpsetes kogustes ja kombinatsioonides, et saavutada kiired ja enneolematud tulemused.

See on ka turul olevate kasvufaktoriga toodete seas kõige stabiilsem koostis. Dr Al-Qahtani tehnoloogia on hõlmatud paljude patentidega kogu maailmas, sealhulgas USAs (US 8,518,879, US 8,877,494, US 9,119,974), ELis (2680865), Jaapanis (5981947) ja Koreas (10-2013-7026105).

Soovid edasimüüjaks, võta ühendust

Kontakt