Patenteeritud tehnoloogia

Ühendades usaldusväärsed teadusuuringud ja kõrgtehnoloogilised kliinilised kogemused, kasutab AQ kasvufaktorite indutseeritud teraapias (GFIT) sobivate kombinatsioonide ja sobiva kontsentratsiooniga patenteeritud segu.

Tipptasemel kasvufaktoritehnoloogia

AQ Skin Solutions kasvufaktoritehnoloogiani jõuti algselt seoses haavade parandamise ja rakkude regenereerimise teraapiaga 3. astme põletusohvritel. Järjepidevad meditsiinilised uuringud on tõestanud, et õigesti väljatöötatud patenteeritud kasvufaktoritehnoloogia võimaldab rakkude vananemisprotsessi ümber pöörata, arme vähendada ja kiirendada keha loomulikku paranemisprotsessi naha, karvanääpsude ja tupe seinte osas. AQ läbimurdeline uurimistöö näitas, kuidas tõhusalt maksimeerida kasvufaktorite säilimist, et saavutada nende parim omastamine ja efektiivsus.

„Kasvufaktori tootmise vähenemine koos UV-kiirguse, saaste ja toksiinide põhjustatud kahjustustega tekitab nahal kortse ning vähendab naha elastsust ja pigmenti.“

Lisaks tavapärasele vananemisprotsessile põhjustavad keskkonnaga kokkupuute tagajärjed liigsete vabade radikaalide kahjustusi ning kollageeni ja elastiini lagunemist. Seda tüüpi kahjustused viivad kasvufaktori funktsiooni halvenemiseni, vähendades keha võimet oksüdatiivseid kahjustusi parandada ja kutsudes esile vajaduse täiendava toetuse järele.

AQ ravikosmeetilised seerumid sisaldavad konditsioneeritud keskkonda, mis teadaolevalt säilitab kvaliteetsed regenereerimisprotsessi kiirendavad spetsiifilised kasvufaktorid, tsütokiinid ja interleukiinid. Rakkude sorteerimise kõrgtehnoloogia abil töötati välja AQ Skin Solutions’i kasvufaktori seerumid, kasutades sõelutud ja immortaliseeritud fibroblasti rakuliine, mis on kaitstud 4 patendiga USA-s, ELis, Jaapanis ja Koreas: (US 8,518,879, US 8,877,494, US 9,119,974), EL (2680865), Jaapan (5981947) ja Korea (10-2013-7026105).

Inimkeha kasvufaktorite mõningad funktsioonid

TGF-beeta

B1, B2 ja B3

 • Stimuleerib kollageeni tootmist

 • Stimuleerib glükosaminoglükaani tootmist

 • Suurendab fibronektiini sünteesi

 • Inhibeerib maatriksi lagunemist

 • Hõlbustab rakkude kemotaksist

GM-CSF

Granulotsüütide ja monotsüütide kolooniaid stimuleeriv faktor

 • Stimuleerib vereloome rakuliinide levikut ja diferentseerumist

 • Parandab monotsüütide ja makrofaagide funktsioone

 • Parandab leukotsüütide taset

PDGF

Trombotsüütide kasvufaktor

 • Stimuleerib angiogeneesi

 • Soodustab haavade paranemist

 • Eemaldab armistunud koe

Kasvufaktorite vähenenud tootmise täiendamine AQ patenteeritud inimese kasvufaktoritehnoloogia abil on kliiniliselt tõestanud, et see kasutab ära rakkude vananemisprotsessi ümberpööramise potentsiaali ja soodustab keha loomulikku taastamisprotsessi. AQ Skin Solutions’i kasvufaktorid on töötatud välja, pidades silmas spetsiifilisust ja stabiilsuse säilitamist.

 Kasutades maailma kõrgeima kvaliteediga kasvufaktoreid, muutis AQ oluliselt lähenemisviisi naha noorendamisele, suurendades keha võimet kaitsta end pärast operatsiooni, põletusi, haavu ja kokkupuudet UV-kiirgusega. See leiutis võimaldas tänu spetsiifiliste kasvufaktorite genereerimisele olla kudede regenereerimisel ja rakkude parandamisel tõhusam ning täiendada vähendatud kõrvaltoimete ja seisakutega energiapõhiseid seadmeid.